Orgelkonsulenter

Listen omfatter medlemmene i Norsk orgelkonsulentforening. Medlemmer merket med * er aspiranter i foreningen. De gjennomfører oppdrag med veiledning fra en av foreningens mentorer. Foreningens medlemmer opptrer selvstendig som konsulenter. Dette innbærer at den enkelte konsulent har sine egne betingelser knyttet til kontrakter og lønn.

Navn Adresse Telefon E-post
Karstein Askeland Stegane 17 – 5136 Mjølkeråen 55258316/91561072 ka-askel@online.no
Abram Bezuijen Strømshauggt 1A – 3300 Hokksund 99026454 post@abram.no
Per Fridtjov Bonsaksen Skogvokterveien 2 – 7020 Trondheim 73521694/90883067 pbonsaksen@gmail.com
Bjørn F. Boysen Huk Aveny 18A – 0287 Oslo 90130712 bfboysen@online.no
Halvard A. Brattvoll Skrenten 27 – 3258 Larvik 90139052 halbratt@online.no
Bjørn Andor Drage Løvetannveien 7A – 8004 Bodø 75527837 badrage@gmail.com
*Kristin Eek Nordsihaugen 25 – 7715 Steinkjer 74165754/95147757 kristin.eek@ntebb.no
*Olav Rune Ekeland Bastrup Sognsveien 60 – 0851 Oslo 23367801/40246801 obastr@gmail.com
Kolbein Haga Håbageilen 27 – 4325 Sandnes 51627248/97548883 kolbein.haga@lyse.net
Anders Hovind Greverudåsen 14 – 1415 Oppegård 66994805/97002768 anders.hovind@me.com
Stein Johannes Kolnes Stakkestadvegen 37 – 5563 Førresfjorden 52774005/90918088 sjkolnes@organum.no
Hans van der Meijden Nesheia 2 – 4934 Nesgrenda 37164394 hvdm@tvedestrand.kirken.no
Bengt Norbakken Ametystveien 5 – 4318 Sandnes 52983735/92268196 bengt.norbakken@lyse.net
Kåre Nordstoga Hafrsfjordsgt. 7 – 0273 Oslo 22343021 knordsto@online.no
Gunnar Petersen-Øverleir Røahellinga 20 – 0755 Oslo 22730911/90156282 info@gunnar.no
*Guy Poupart Wilhelm Wetlesens vei 6 – 3213 Sandefjord 97004545 guyp23@gmail.com
Halgeir Schiager Gamle Vevelstadv. 12C – 1405 Langhus 64868705/90610409 halgeirschiager@gmail.com
Tim Stern Fayes Gate 3 – 0455 Oslo timstern08@aim.com
Hans Jacob Tronshaug Ånmyrveien 2 – 2500 Tynset 90624464 htronsha@bbnett.no
*Hallgeir Øgaard Westli Lunnamyri 23 – 6856 Sogndal 47631853 hoegaard@hallgeir.com
*Arne Martin Aandstad 4163 Talgje 97188899 arne.martin.aandstad@gmail.com
error: Content is protected !!